سایت اکانت فریلنسر ، ارائه دهنده خدمات فریلنسری برای سایت های فریلنسری خارجی می باشد ، با وجود تحریم های اعمال شده برای کشور عزیزمان ایران ، سایت اکانت فریلنسر مشکلات موجود سر راه فریلنسر ها را برداشته و به شما فریلنسر های عزیز کمک می کند تا با کنار زدن تحریم ها ، در سایت های فریلنسری خارجی فعالیت کنید و بتوانید از این سایت ها کسب درآمد کنید.

 1. وب سایت اکانت فریلنسر تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و شریعت مقدس اسلام می باشد و بدیهی است هر خدماتی خلاف بر این موازین باشد توسط سایت اکانت فریلنسر ارائه نمی شود.لطفا از درخواست اینگونه سفارشات خودداری فرمایید.
 2. قبل از ثبت نام در سایت، تمامی قوانین و مقررات را با دقت مطالعه فرمایید. بدیهی است ثبت نام شما به منزله ی پذیرش تمامی قوانین این مجموعه می باشد.
 3. در صورت استفاده از اطلاعات هویتی غیر واقعی و یا جعل هرگونه سند، حق پیگرد قانونی برای این مجموعه محفوظ می باشد
 4. در صورت نیاز به ارایه اطلاعات هویتی نظیر اسکن کارت ملی، کارت بانکی، عکس  و ... به بخش احراز هویت سایت ، این حق برای این مجموعه محفوظ می باشد.
 5. هنگام ثبت نام حتما اطلاعات حقیقی هویتی خود را وارد نمایید و از ایجاد حساب کاربری غیر واقعی خود داری نمایید.
 6. با توجه به امکان تغییر قوانین و یا اضافه و کم شدن بندهایی به این بخش نامه توصیه می شود به طور متناوب این قوانین را مطالعه نمایید.
 7. پس از ثبت سفارش در صورتی که نیاز به کنسل کردن ویا تغییر در اطلاعات سفارش خود دارید فورا کارشناسان سایت اکانت فریلنسر را در جریان این تغییرات قرار دهید بدیهی است اگر تغییرات شما بعد از ارائه مدارک لازم به سفارش باشد و درصورتی که سفارش شما در حال انجام باشد ، سایت اکانت فریلنسر هیچ مسئولیتی در اینباره قبول نمی کند
 8. همکاران ما ممکن است در هر مرحله از سفارش که در حال پیگیری می باشد از شما مدارک بیشتری را درخواست کنند در این صورت شما باید تمام مدارک مورد نیاز را به همکاران ما ارائه دهید
 9. هر نوع پرداخت در سایت اکانت فریلنسر باید با کارت بانکی با نام و مشخصات شخص ثبت نام کننده در سایت باشد
 10. در صورت پرداخت با کارت بانکی شخص ثالث باشد این مبلغ  به کارت بانکی شخص صاحب حساب بازگردانده می شود و این می تواند به منزله زیر پا گذاشتن قوانین سایت باشد 
 11. در زمان مراجعه به سایت جهت ثبت سفارش و یا ثبت نام از خاموش بودن فیلتر شکن و ابزار های مربوط به تغییر ای پی جدا خود داری نمایید. در صورتی که سفارش شما با هر آی پی به جز کشور ایران ثبت شود، لغو خواهد شد.
 12. برگشت وجه به حساب شما با کسر 1.5 درصد از مبلغ پرداختی به مجموعه اکانت فریلنسر انجام خواهد شد.
 13. بدیهی است که قبل از ثبت سفارش و پرداخت در سایت ما ، شما می بایست تمامی شرایط و ضوابط مربوط به هر سفارش را مطالعه کنید و همچنین تمام قوانین سایت را مطالعه کرده باشید ، در صورتی که شما در سایت ما سفارشی ثبت کنید به منزله ی پذیرش تمامی قوانین سایت ما و شرایط هر سفارش می باشد.
 14. درصورتی که انجام سفارشی توسط ما مقدور نباشد کلیه هزینه های دریافتی از شما به حساب کاربریتان یا به حساب بانکیتان برگشت زده خواهد شد.
 15. در صورتی که قصد لغو سفارش را دارید:
 16. باید سریعا با کارشناسان سایت اکانت فریلنسر تماس بگیرید و این موضوع را به اطلاع آنها برسانید ، توجه داشته باشید امکان لغو سفارش های در حال انجام وجود ندارد.
 17. فقط امکان لغو سفارش هایی که هنوز به دپارتمان اجرایی واگذار نشده اند وجود دارد

سایت اکانت فریلنسر حق خود می داند که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی متن قوانین و مقررات را تغییر دهد.