1. ساخت اکانت وریفای شده بنام و مشخصات شما در سایت Freelancer.com انجام می پذیرد و ما به شما یک اکانت وریفای شده تحویل می دهیم با این اکانت شما به راحتی می توانید پروژه بگیرید و درآمدتان را از سایت فریلنسر نقد کنید.
 2. بازه زمانی ساخت اکانت فریلنسر 1 تا 3 روز بعد از تایید مدارک شما می باشد و معمولا در صورت عدم مشکل در همانروز اول اکانت به شما تحویل می شود ولی مورد مهم این می باشد که اگر سایت freelancer.com مدارک بیشتری بابت حساب شما بخواهد این زمان ممکن است افزوده شود،در صورتی که به زمان بیشتری نیاز باشد شما موظف هستید که با تیم فنی همکاری های لازم را انجام دهید.
 3. پس از تحویل کامل حساب به صاحب حساب، مجموعه اکانت فریلنسر مسئولیتی در رابطه با حفظ امنیت حساب نخواهد داشت و می بایستی تمام اطلاعات دسترسی به حساب را تغییر دهند.
 4. اکانتی که برای شما در سایت Freelancer.com افتتاح می کنیم کاملا وریفای شده می باشد و نیازی به وریفای مجدد هویت ندارد ، ولی در صورتی که سایت Freelancer.com اکانت شما را لیمیت کرد و اگر از شما مجددا خواستند که اکانتتان را وریفای کنید ، سایت ما به شما برای رفع لیمیت این اکانت کمک می کند(ولی تا به حال چنین موردی برای هیچ یک از مشتریانمان پس از تحویل اکانت به آنها با رعایت موارد گفته شده توسط ما پیش نیامده است).
 5. مجموعه اکانت فریلنسر هیچ مسئولیتی در قبال گرفتن پروژه برای شما در سایت Freelancer.com ندارد و برای گرفتن پروژه باید خود صاحب اکانت در سایت Freelancer.com اقدام به گرفتن پروژه کند و مجموعه اکانت فریلنسر برای شما تمام مواردی که برای داشتن یک حساب وریفای شده فریلنسر نیاز هست را فراهم می کند.
 6. طبق قوانین سایت Freelancer.com در صورتی که شما قوانین مربوط به این سایت را نقض کنید ، اکانت شما در سایت Freelancer.com مسدود می شود و دیگر امکان اتصال به این اکانت و بازگشایی مجدد آن وجود ندارد ، پس حتما قوانین مرتبط با سایت Freelancer.com را مطالعه کنید و سعی کنید همیشه این قوانین را رعایت کنید.
 7. با توجه به اینکه ما کنترلی برروی اکانت های وریفای شده نداریم ، در صورتی که اکانت شما در سایت Freelancer.com بسته شود ، امکان بازگشایی مجدد و رفع مشکل مربوطه با سایت Freelancer.com وجود ندارد(افرادی که با رعایت قوانین و مقررات سایت Freelancer.com و مواردی که ما به آنها می گوییم را رعایت کنند اکانت آنها هیچ گاه مسدود نمی شود).
 8. برای افتتاح حساب فریلنسر با نام و مشخصات خودتان نیاز به پاسپورت هست ، در صورتی که پاسپورت ندارید می توانید با پاسپورت یکی از دوستان یا بستگان که از آنها وکالت دارید برای افتتاح حساب در سایت Freelancer.com استفاده کنید.
 9. امکان افتتاح حساب فریلنسر بدون پاسپورت هم وجود دارد  ، در صورتی که پاسپورت ندارید یا می خواهید با مشخصات هویتی غیر ایرانی در سایت های فریلنسری ثبت نام کنید ، فقط می بایست قبل از ثبت سفارش هماهنگی های لازم را با کارشناسان سایت از طریق تیکت انجام دهید.
 10. پس از ثبت سفارش یک ایمیل برای شما ارسال می شود که حاوی لینک ارسال مدارک برای سایت Freelancer.com می باشد پس از دریافت ایمیل اقدام به ارسال مدارک از طریق لینک ارسالی کنید.
 11. با تحریم های اعمال شده و اینکه از طریق ایران امکان اتصال به سایت های فریلنسری خارجی و پی پال و جود ندارد ، در صورتی که شما با آیپی ایران وارد این سایت ها بشوید ، بلافاصله اکانت شما در این سایت ها مسدود می شود
 12. برای اتصال به سایت های فریلنسری و پی پال باید از طریق سرور مجازی یا Vps وارد این سایت ها شوید و از استفاده از Vpn جدا خودداری کنید.
 13. برای اتصال به سایت های فریلنسری و پی پال باید از یک آیپی ثابت استفاده کنید و هر ماه سرور مجازی تان را شارژ کنید و از تغییر پشت سر هم آیپی که با آن به این سایت ها لاگین می کنید جدا خودداری کنید.
 14. در صورتی که نیاز به تهیه ی سرور مجازی یا vps برای اتصال به سایت های فریلنسری یا پی پال را دارید با کارشناسان ما در اینباره صحبت کنید و از طریق تیکت این موضوع را به شما اطلاع می دهند.
 15. مجموعه اکانت فریلنسر ، امکان نقد کردن درآمدهای ارزی را ندارد شما برای نقد کردن درآمدهایتان می توانید با سایت های صرافی آنلاین یا خدمات پیمنت قرارداد امضا کنید.