1. وریفای اکانت در سایت فریلنسر ، به این صورت می باشد ، که شما باید یک بخش احراز هویت را وریفای کنید ، بخش پیمنت را وریفای کنید و بخش شماره تلفن ، در صورتی که می خواهید همه ی این موارد در سایت Freelancer.com وریفای شود حتما باید پکیج طلایی را سفارش دهید ، در پکیج طلایی این خدمات ارائه می شود ، در صورتی که پکیجی را تهیه کنید که فقط اکانت وریفای شده فریلنسر داشته باشد ، به این معنی است که فقط احراز هویت شما در سایت فریلنسر انجام می شود.
 2. بازه زمانی وریفای اکانت در سایت Freelancer.com بین 3 تا 7 روز می باشد ، بازه زمانی وریفای اکانت پی پال 1 الی 3 روز می باشد در مجموع یک بازه زمانی 3 تا 10 روز را در نظر بگیرید.
 3. در صورتی که می خواهید اکانت با پاسپورت شما وریفای شود ، باید در موقع ثبت سفارش وریفای اکانت با پاسپورت را انتخاب کنید ولی در صورتی که پاسپورت ندارید باید وریفای اکانت بدون پاسپورت را انتخاب کنید
 4. پس از تحویل کامل حساب به صاحب حساب، مجموعه اکانت فریلنسر مسئولیتی در رابطه با حفظ امنیت حساب نخواهد داشت و می بایستی تمام اطلاعات دسترسی به حساب را تغییر دهند.
 5. پس از تحویل سفارش اکانت وریفای شده سایت Freelancer.com در صورتی که اکانت شما به دلایل مختلف لیمیت شود ، مسئولیت لیمیت شدن اکانت بر عهده خودتان می باشد ولی مجموعه اکانت فریلنسر می تواند در رفع لیمیت اکانت به شما کمک کند
 6. اکانتی که برای شما در سایت Freelancer.com افتتاح می کنیم وریفای شده می باشد و نیازی به وریفای مجدد هویت ندارد ، ولی در صورتی که سایت Freelancer.com اکانت شما را لیمیت کرد ، در صورتی که طبق نظر کارشناس نیاز به پرداخت هزینه برای بررسی و رفع لیمیت اکانت باشد این موضوع به اطلاع  شما می رسد و برای رفع این مشکل نیاز به پرداخت هزینه برای بررسی و رفع مشکل می باشد
 7. مجموعه اکانت فریلنسر هیچ مسئولیتی در قبال گرفتن پروژه برای شما در سایت Freelancer.com ندارد و برای گرفتن پروژه باید خود صاحب اکانت در سایت Freelancer.com اقدام به گرفتن پروژه کند و مجموعه اکانت فریلنسر برای شما تمام مواردی که برای داشتن یک حساب وریفای شده فریلنسر نیاز هست را فراهم می کند ، البته اگر شخصی تمایل داشته باشد می توانیم با یک اکانت دیگر برایش پروژه ثبت کنیم(البته با دریافت هزینه) تا با اکانت فریلنسری تان این پروژه را بگیرد.
 8. طبق قوانین سایت Freelancer.com در صورتی که شما قوانین مربوط به این سایت را نقض کنید ، اکانت شما در سایت Freelancer.com مسدود می شود و دیگر امکان اتصال به این اکانت و بازگشایی مجدد آن وجود ندارد ، پس حتما قوانین مرتبط با سایت Freelancer.com را مطالعه کنید و سعی کنید همیشه این قوانین را رعایت کنید.
 9. با توجه به اینکه ما کنترلی برروی اکانت های وریفای شده نداریم ، در صورتی که اکانت شما در سایت Freelancer.com بسته شود ، امکان بازگشایی مجدد و رفع مشکل مربوطه با سایت Freelancer.com وجود ندارد(افرادی که با رعایت قوانین و مقررات سایت Freelancer.com و مواردی که ما به آنها می گوییم را رعایت کنند اکانت آنها هیچ گاه مسدود نمی شود).
 10. پس از ثبت سفارش یک تیکت برای شما بوجود می آید درآن تیکت راهنمای ارسال مدارک شما وجود دارد و طبق آن باید مدارک مورد نیاز برای سفارش را برای ما ارسال کنید
 11. با تحریم های اعمال شده و اینکه از طریق ایران امکان اتصال به سایت های فریلنسری خارجی و پی پال و جود ندارد ، در صورتی که شما با آیپی ایران وارد این سایت ها بشوید ، بلافاصله اکانت شما در این سایت ها مسدود می شود
 12. برای اتصال به سایت های فریلنسری و پی پال باید از طریق سرور مجازی یا Vps وارد این سایت ها شوید و از استفاده از Vpn جدا خودداری کنید.
 13. برای اتصال به سایت های فریلنسری و پی پال باید از یک آیپی ثابت استفاده کنید و هر ماه سرور مجازی تان را شارژ کنید و از تغییر پشت سر هم آیپی که با آن به این سایت ها لاگین می کنید جدا خودداری کنید.
 14. در صورتی که نیاز به تهیه ی سرور مجازی یا vps برای اتصال به سایت های فریلنسری یا پی پال را دارید با کارشناسان ما در اینباره صحبت کنید و از طریق تیکت این موضوع را به شما اطلاع می دهند.
 15. مجموعه اکانت فریلنسر ، امکان نقد کردن درآمدهای ارزی را ندارد شما برای نقد کردن درآمدهایتان می توانید با سایت های صرافی آنلاین یا خدمات پیمنت قرارداد امضا کنید.
 16. در صورتی که در آینده قوانین سایت Freelancer.com تغییراتی داشته باشد ، مثلا تصمیم بگیرند دیگر از پی پال استفاده نکنند و یا غیره ، سایت اکانت فریلنسر مسئولیتی در این باره ندارد.
 17. مجموعه اکانت فریلنسر خدمات سرور مجازی را ارائه نمی دهد  و مسئولیتی در قبال این خدمات ندارد ، ولی می توانیم سایت هایی را که این خدمات را ارائه می دهند معرفی کنیم