1. حساب افتتاح شده از نوع  personal و کاملا وریفای شده می باشد که این حساب بنام شخصی که پاسپورت آنرا برای ما ارسال می کنید می باشد، توجه کنید نام و مشخصات صاحب اکانت در سایت های فریلنسری با نام و مشخصات صاحب حساب پی پال باید یکی باشد.
  2. درصورت نداشتن پاسپورت میتوانید از پاسپورت یکی از بستگان و آشنایان خود استفاده نمیایید
  3. توجه داشته باشید که لیمیت شدن اکانت، چه بصورت دستی یا از طریق ربات های پی پال صورت بگیرد، اگر خلافی مرتکب نشده باشید، به راحتی با ارائه مدارک به پی پال جهت تاییدیه، قابل حل خواهد بود. مدارک مورد نیاز مثل قبض آب یا برق محل سکونت ذکر شده در حساب، همانطور که قبلا گفته شد، پس از افتتاح حساب در صورتی که سایت پی پال این مدارک را از شما درخواست کند این مدارک توسط ما برای آنها ارسال میشود. اما لازم به ذکر است که این اکانت ها به هرحال 100% قانونی نیستند و تضمین صد در صدی نیز وجود ندارد. بنابراین مجموعه اکانت فریلنسر هیچگونه مسئولیتی در قبال لیمیت شدن حساب شما نخواهد داشت. اما چنانچه می دانید کارشناسان ما صمیمانه مشاوره و راهنمایی های لازم جهت رفع لیمیت از اکانت شما را در خدمتتان قرار خواهند داد.
  4. اطلاعات ویزا کارت که جهت وریفای حساب استفاده شده به همراه آدرس و مشخصات آن برای شما ارسال می شود ، در صورتی که حساب شما در سایت پی پال لیمیت شود مدارکی را ما برای سایت پی پال ارسال می کنیم ولی با توجه عدم وجود کنترل برروی حساب ها پس از رفع لیمیت در صورتی که تایید هویت انجام نشود مجموعه اکانت فریلنسر مسئولیتی در اینباره قبول نمی کند اما تا جای ممکن مشکلات مربوط به حساب شما را برطرف خواهیم کرد.
  5. پس از تحویل کامل حساب پی پال به صاحب حساب، مجموعه اکانت فریلنسر مستولیتی در رابطه با حفظ امنیت حساب نخواهد داشت و می بایستی تمام اطلاعات دسترسی به حساب را تغییر دهند.
  6. با توجه به حساسیت پی پال نسبت به حساب های تازه افتتاح شده، مجموعه اکانت فریلنسر مسئولیتی نسبت به لیمیت شدن حساب نخواهد داشت. توصیه می شود مطابق با دستورالعمل ارائه شده در زمان تحویل حساب عمل شود تا حدالامکان از بروز مشکلات برای حسابتان جلوگیری شود
  7. اکانتهای پی پال ساخته شده، تحویل شخص مورد نظر می شوند و مجموعه اکانت فریلنسر پس از آن هیچگونه مسئولیتی در مقابل استفاده غیرقانونی و در خلاف جهت قوانین پی پال این اکانت ها ندارد. اما به مشتریانی که واقعا قصد رفع نیازهایشان از طریق این اکانت را دارند، اطمینان خاطر می دهیم که در صورتیکه نکات ایمنی و موارد سفارش شده از سمت ما را ، در هنگام استفاده از حساب رعایت کنند، مشکلی برایشان پیش نخواهد آمد.