1. امکان ساخت اکانت وریفای شده آپورک فقط با هویت غیر ایرانی امکان پذیر می باشد و هزینه صدور مدارک هویتی غیر ایرانی 200 هزار تومان می باشد.
 2. امکان ساخت اکانت با پاسپورت شما وجود دارد ولی وریفای در این روش 100 درصد نمی باشد و ممکن است سایت آپورک این اکانت را تایید نکند در این صورت می توانید اکانت با هویت غیر ایرانی را سفارش دهید یا سفارش شما کنسل شود.
 3. مجموعه اکانت فریلنسر هیچ مسئولیتی در قبال گرفتن پروژه برای شما در سایتUpwork ندارد و برای گرفتن پروژه باید خود صاحب اکانت در سایت Upwork اقدام به گرفتن پروژه کند و مجموعه اکانت فریلنسر برای شما تمام مواردی که برای داشتن یک حساب وریفای شده Upwork نیاز هست را فراهم می کند.
 4. با توجه به اینکه ما کنترلی برروی اکانت های وریفای شده نداریم ، در صورتی که اکانت شما در سایت Upwork بسته شود ، امکان بازگشایی مجدد و رفع مشکل مربوطه با سایت Upwork وجود ندارد(افرادی که با رعایت قوانین و مقررات سایتUpwork و مواردی که ما به آنها می گوییم را رعایت کنند اکانت آنها هیچ گاه مسدود نمی شود).
 5. پس از تحویل کامل حساب به صاحب حساب، مجموعه اکانت فریلنسر مسئولیتی در رابطه با حفظ امنیت حساب شامل ، پسورد ایمیل یا ورود به اکانت یا پسورد سرور مجازی نخواهد داشت و می بایستی تمام اطلاعات دسترسی به حساب را تغییر دهند.
 6. ثبت سفارش آپورک در سایت اکانت فریلنسر به منزله تایید تمام قوانین ذکر شده می باشد.
 7. سایت آپورک یکی از سایت های فریلنسری به حساب می آید که شرایط فعالیت در این سایت نسبت به دیگر سایت های فریلنسری سخت تر می باشد به این معنی که قوانین این سایت ممکن است باعث مسدود شدن اکانت شما در طول زمان شود.
 8. فعالیت در سایت آپورک نسبت به دیگر سایت های فریلنسری از بابت قوانین این سایت  بسیار سخت بوده و سیاست های این سایت بیشتر در حفظ کاربران کمتر می باشد و بر هر کاربرش در این سایت با استفاده از قوانینش سختگیری های لازم را انجام می دهد.
 9. بازه زمانی ساخت اکانت آپورک حداکثر 7 روز می باشد در این زمان باید همکاری لازم را با تیم فنی داشته باشید و مدارک لازم آنها را برایشان ارسا ل کنید.
 10. روال کلی کار وریفای اکانت به چه صورت هست؟
  ما پس از دریافت سفارش شما و اقدام به وریفای در صورتی که در طول بازه مشخص شده موفق به وریفای اکانت شما شدیم اکانت وریفای شده را به شما تحویل می دهیم ولی در صورتی که موفق به انجام سفارش شما به دلیل مسائل فنی نبودیم سفارش شما را لغو می کنیم و مبلغ پرداختی شما را به حساب شما بازمی گردانیم
 11. در صورتی که دربازه مشخص شده اکانت شما تایید نشد؟
  می توانیم با یک مشخصات دیگر برای شما در سایت آپورک ثبت نام کنیم ، در غیر این صورت سفارش شما لغو می شود.
 12. سایت اکانت فریلنسر هیچ مسئولیتی در قبال تایید نشدن اکانت شما در سایت آپورک در طول بازه زمانی مشخص شده(یعنی 1 تا 7 روز) قبول نمی کند ولی در صورت عدم تایید اکانت شما در سایت در طول بازه مشخص شده مبلغ پرداختی شما به حساب شما بازگشت داده می شود.
 13. در صورت عدم رعایت قوانین سایت آپورک اکانت شما مسدود می شود ، سایت اکانت فریلنسر هیچ مسئولیتی در اینباره قبول نمی کند و هیچ هزینه به کاربر برگشت داده نمی شود.
 14. در صورت عدم رعایت شرایط آیپی اکانت شما دچار مشکل می شود
 15. در صورتی که همزمان 2 نفر وارد اکانت شوند یعنی 2 مرورگر وارد یک اکانت در سایت آپورک شده باشند سایت آپورک قطعا اکانت شما را به صورت دائمی مسدود می کند(permanent suspend)
  مثلا شما با مرورگر Chrome وارد سایت آپورک شوید و همزمان با مرورگر firefox یا هر مرورگر دیگری هم وارد سایت شوید
  * در صورتی که اکانت شما به صورت دائمی مسدود شود دیگر با مشخصات خودتان نمی توانید در این سایت ثبت نام کنید
 16. در صورتی که تا 2 هفته بعد از تحویل گرفتن سفارش اکانت شما مسدود شد و این مسدودی بدلیل استفاده از آیپی ایران ، استفاده از 2 مرورگر نباشد ، سفارش شما لغو و 82 درصد مبلغ سفارش به حساب شما بازگشت داده می شود ، شما موظف هستید در این بازه 2 هفته این موضوع را به اطلاع ما برسانید چرا که عدم اطلاع رسانی در این باره به عهده شما خواهد بود.
 17. در صورتی که با اسم و مشخصات شما در سایت آپورک ثبت نام کردیم و به دلایل ذکر شده در بالا ، مشکلات گفته شده برای اکانت شما پیش بیاید با توجه به شرایط سخت سایت آپورک ، سایت اکانت فریلنسر هیچ مسئولیتی در قبال مسدود شدن اسم شما در سایت آپورک قبول نمی کند.
 18. وریفای اکانت در سایت فریلنسر با سایت آپورک کاملا متفاوت می باشد ، هیچ تضمیمنی وجود ندارد که حتما با مشخصات شما که در سایت فریلنسر و پی پال اکانت ساخته شده است ، حتما با همان مشخصات هم در سایت آپورک اکانت ساخته شود ، در صورتی که با اسم شما نتوانیم در سایت آپورک اکانت بسازیم باید با مشخصات دیگری برایتان اکانت بسازیم ، طبیعی است که اکانت آپورک به نام هر شخصی که باشد اکانت پی پال یا حساب پایونیر یا هر حساب بانکی هم باید نام صاحب اکانت آپورک یکی باشد.
 19. طبق قوانین سایت آپورک تغییرات غیر متعارف برروی پروفایل باعث مسدود شدن اکانت کاربر می شود.
 20. سایت آپورک به چند صورت مختلف فعالیت شما را در سایت آپورک بررسی می کند:
  استفاده از ربات های فعال:
  سایت آپورک ، با استفاده از یکسری ربات برروی عملکرد شما در سایت آپورک نظارت دارد در صورتی که فعالیت غیر قانونی توسط شما انجام شود اکانت شما توسط  ربات های سایت آپورک مسدود می شود
  استفاده از اشخاص مختلف:
  سایت آپورک دارای یکسری افراد می باشد که برای این سایت فعالیت می کنند و کار آن ها بررسی فعالیت کاربران می باشد ، و در صورتی که این افراد فعالیت مشکوکی از شما ببینند ممکن است برای اکانت شما مشکلی درست کنند.
 21. استفاده از روش های اتصال به سایت آپورک از طریق Proxy ،  Vpn باعث مسدود شدن اکانت شما در سایت آپورک می شود در صورتی که قصد فعالیت با این روش ها را دارید احتمال مسدود شدن اکانت شما بالا می رود
 22. در صورتی که با آیپی های مختلف وارد سایت آپورک شوید سایت آپورک احتمالا در خوش بینانه ترین حالت حساب شما را لیمیت می کند و از شما می خواهد حتما با آیپی همان کشوری که اکانت را در آن ساختید لاگین کنید ، که این امر فقط در صورتی ممکن است که شما توسط یک شخصی که در خارج از کشور دسترسی به اینترنت دارد چندین بار لاگین کنید و استفاده از Vpn و Vps به هیچ عنوان این مشکل را حل نمی کند ، سایت اکانت فریلنسر در این زمینه متاسفانه نمی تواند به شما کمک کند ، پس حتما از آیپی ثابت برای اتصال استفاده کنید
 23. وریفای اکانت آپورک دارای چند مرحله وریفای می باشد:
  مرحله اول ) وریفای مربوط به بخش پروفایل شما در سایت آپورک
  مرحله دوم ) وریفای بخش Payment در سایت آپورک ، که می توان از روش های تایید شده این سایت مثل پی پال استفاده کرد
  مرحله سوم ) بخش وریفای تصویری (Video Verification) ، این مرحله باید توسط خود شما انجام شود ، ممکن است سایت آپورک در بازه های مختلف از شما این درخواست را داشته باشد که به دلایل مختلف وریفای تصویری را انجام دهید ، آموزش انجام وریفای تصویری برای شما ارسال می شود و مشکلی برای انجام این مرحله نیست و اکثر کاربران از پس این مرحله برآمدند، اما سایت اکانت فریلنسر هیچ مسئلویتی در قبال انجام این مرحله برای شما قبول نمی کند.
 24. لیمیت شدن اکانت آپورک: سایت آپورک یکی از سایت هایی می باشد که همواره ممکن است به دلایل مختلف حساب شما را لیمیت کند مشابه پی پال و از شما در خواست ارسال مدارک هویتی مثل پاسپورت و مدارک اقامتی داشته باشد ، که سایت اکانت فریلنسر با دریافت هزینه به شما در گذراندن این مرحله کمک می کند البته هزینه زیادی برای این مرحله گرفته نمی شود.
 25. با تحریم های اعمال شده و اینکه از طریق ایران امکان اتصال به سایت های فریلنسری خارجی و پی پال و جود ندارد ، در صورتی که شما با آیپی ایران وارد این سایت ها بشوید ، بلافاصله اکانت شما در این سایت ها مسدود می شود
 26. برای اتصال به سایت های فریلنسری و پی پال باید از طریق سرور مجازی یا Vps وارد این سایت ها شوید و از استفاده از Vpn جدا خودداری کنید.
 27. برای اتصال به سایت های فریلنسری و پی پال باید از یک آیپی ثابت استفاده کنید و هر ماه سرور مجازی تان را شارژ کنید و از تغییر پشت سر هم آیپی که با آن به این سایت ها لاگین می کنید جدا خودداری کنید.
 28. در صورتی که نیاز به تهیه ی سرور مجازی یا vps برای اتصال به سایت های فریلنسری یا پی پال را دارید با کارشناسان ما در اینباره صحبت کنید و از طریق تیکت این موضوع را به شما اطلاع می دهند.
 29. مجموعه اکانت فریلنسر ، امکان نقد کردن درآمدهای ارزی را ندارد شما برای نقد کردن درآمدهایتان می توانید با سایت های صرافی آنلاین یا خدمات پیمنت قرارداد امضا کنید.